Tıbbi Cihaz Danışmanlığı hizmetimizi ile ilgili bütün yazıları web sitemizden inceleyebilir ve bu alanda en tecrübeli danışman & eğitmenlerden anında hizmet alabilirsiniz. Tıbbi ürün ve medikal ürün danışmanlığı alanında 2009’dan beri hizmet veren bir ekip ile hizmetlerimizi Türkiye sınırları içerisinde yer alan tüm şehirlerde verebilmekteyiz.


Ülkemizde ürettiğiniz tıbbi cihazlarınız var ve bu cihazlar için CE belgesi ihtiyacınız bulunuyor ise, kesinlikle doğru yerdesiniz.
Üreten firma tarafından hangi amaçla uygulanacağı önceden bilinen ve insanların üzerindeki yaralanmaların, hastalıkların, tedavi işlemlerinin tanısının koyulması, tedavisinin uygulanması, kontrollerinin yapılması gibi durumlar için etkili olan ürünlere tıbbi cihaz denilmektedir. Sağlık alanında birçok amaç ve işlevin yerine getirilebilmesi adına her nevi aracın, cihazın, aksesuarın veya diğer malzemelerin ortak bir gruba alınmasıdır. Tibbi cihazın birçok örneği, birçok dalı olabilir. Bu cihazların üretim aşamalarının kontrol altında olması için tasarlanması, üretilmesi, piyasaya sunulması, hizmetlerde kullanılması, denetimleri ve benzeri birçok faaliyeti Tıbbi Cihaz Yönetmeliği kapsamaktadır.

Mutlu Kalite Danışmanlık olarak medikal ürünlerde & tıbbi cihazlarda en iyi hizmetleri sizlere sunuyor ve ihtiyacınız olan belgeleri almanız için gerekli adımları gerçekleştiriyoruz. Ce belgelendirme hizmetlerimizden yararlanarak sizlerde ürettiğiniz cihazların bu süreçlerini kontrol altında tutabilir ve uygun fiyatlardan Ce belgesine sahip olabilirsiniz. Medikal ürün danışmanlığı denildiğinde firmamız bu alanda en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Mutlu Kalite Danışmanlık bu hizmet kapsamında sizlere ISO 9001 & ISO 13485 standardı kapsamında yer alan ve uluslararası pazarda kabul gören bu belgeleri sağlamaktadır.

 

ISO 13485 Danışmanlık 

ISO (Kalite Yönetim Sistemleri) kapsamına giren tüm kuralların belirlendiği ve standartların toplandığı, dünya üzerinde kabul görmüş bir sistemdir. Bu sistem üzerinde karşımıza çıkan ISO 13485 ise Tıbbi Cihazların Kalite Yönetim Sistemi´dir. ISO 13485´de tıbbi cihazlar için özel şartların yer aldığı ve bu alanda cihazların üretimlerini yapanlar, tıbbi cihazların satışlarını yapanlar, tıbbi cihaz ve hizmet sunanların kaliteli yönetim şartlarına uygun olarak hareket etmesi amaçlanmaktadır.

Mutlu Kalite Danışmanlık Hizmetleri olarak ihtiyacınız olduğu her an sizlerle birlikteyiz. Bu alanda uzman ve profesyonel danışmanlarımız ile medikal ürün danışmanlığını sizlere sunuyoruz. Tıbbi cihaz CE belgelendirme hizmeti ve diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgileri müşteri temsilcilerimizden edinebilir ya da incelediğiniz web sitesinin iletişim sayfası aracılığı ile müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Tıbbi Cihaz Grupları

* Tıbbi / Medikal Araçlar
* Tıbbi / Medikal Uygulamalar
* Tıbbi / Medikal kapsama giren ve vücuda yerleştirilen maddeler.
* Tıbbi / Medikal makinalar.
* Tıbbi / Medikal yazılımlar.
* Tıbbi / Medikal malzemelerin tamamı.
* Tıbbi / Medikal ayarlayıcı ekipmanlar.
* Tıbbi / Medikal aparatlar.
* Tıbbi / Medikal kültür ortam ayıraçları.
* Tıbbi / Medikal alanda kullanılacak olan ürünlerin hepsi.

Firmamızdan alacağınız bu hizmet sayesinde uygunluğunuz kesinleşecek ve ürettiğiniz medikal ürünlerde / tıbbi cihazlarda yer alacak olan CE işaretinin iliştirilme sürecine girebileceksiniz. Ce sertifikası bulunmayan hiçbir medikal ve tıbbi cihaz Türkiye sınırları içerisinde, Dünya ülkelerinde piyasaya sürülememektedir.

Tıbbi ve medikal cihazların tüm şartların incelendiği bu hizmetimizden hemen faydalanın. Uluslararası kalitede bir hizmet almak için Mutlu Kalite Danışmanlık firmasını tercih edebilirsiniz. En uygun medikal cihaz ürün ve hizmet danışmanlığı hizmeti firmamız aracılığı ile sizlere sunulmaktadır. Detaylar, fiyat teklifleri ve kampanyalarımızdan hemen yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.