HAYALİMİZ

Ana faaliyet alanlarımızda, kaliteli, güvenilir, hız ve tutkuyla hizmet verebilen, bu sayede firmalar tarafından en çok tercih edilen Marka & Patent firmalarından olmayı hedefliyoruz.

AMACIMIZ

Ülkemizin ve şirketimizin en değerli varlığı genç, çalışkan, azimli, iyi yetişmiş insan kaynağıdır. Bu zengin kaynağı en etkin ve en verimli şekilde kullanıp, yaratıcı, yenilikçi ve rasyonel bakış açısıyla birleştirerek hizmetlerimizi oluşturmayı amaçlıyoruz. Bu hizmetlerimizi de sürekli iyileştirmek ve geliştirmeyi planlıyoruz

STRATEJİMİZ

Objektif gerçekler ile kararlar alan, sorumluluklarının bilincinde, dinamik bir yönetim anlayışını benimsiyoruz. Akılcı, üretken, özgüveni yüksek, kendine ve işine saygılı çalışanlar ile birlikte çalışıyoruz. Çalışanları bütünleşen, güven ortamı olan ve yetki devrine yatkın bir organizasyonuz. Müşteri odaklı olup, mümkün olan en kısa zamanda müşterilerinin taleplerini, ihtiyaçlarını ve önerilerini dikkate alıp değerlendiren bir hizmet anlayışımız mevcuttur.

MİSYONUMUZ

Gerçekçi bir rekabet gücünü amaç edinerek yerel ve global pazarda yerini almak isteyen şirketlere özellikle kobilerimize sanal mülkiyet hakları bilincini yaygınlaştırmak istiyoruz.

VİZYONUMUZ

Sınai mülkiyet hakları konusunda kalite ve tecrübemiz ile Türkiye’ de ve yurt dışında müşterilerine ışık tutan önder bir kuruluş olmayı hedefliyoruz.